...

Ahoj, snažím se najít odpovědi a řešení na to jak získat maximum cestovatelských a sportovních zážitků za minimum peněz.

Baví mě se s co nejméně věcmi pohybovat rychle v přírodě různými způsoby a nebo cestovat.

 

Proto se snažím co nejvíce optimalizovat outdoor odvětví se zaměřením na jednotlivce a rozšířit povědomí o pohybu v přírodě mezi co nejvíce lidí, jelikož to co se nehýbe tak pomalu zaniká a umírá.

Chci usnadnit lidem kontakt s přírodou a pomoci jim lehce navázat ztracené spojení s ní například tím, že můžou aplikovat myšlenku ultralightu napříč všemi outdoorovými sporty!

Vytvořit protiváhu dnešním velmi sofistikovaným marketingovým trikům, které ti prodají i to, co nechceš. Víš třeba, že nejlepší je propagovat hlavně drahé věci, jelikož z nich máš potom větší profit?

Proto zde najdeš lehce rafinované tipy a triky pro příznivce #ultralightu jak ušetřit díky využití služeb typu Aliexpress, Ebay , DIY (aneb urob si sám)…

Dnes již není obtížné u nás sehnat vybavení na ultralehkou turistiku jak tomu bylo pár let zpět, ale stále je co zlepšovat.

Základní myšlenka ultralightu je přece odstanění zbytečností za účelem maximální funkčnosti, což se ale mnohdy neodráží na ceně výrobku. Spíše naopak, mnoho se jich veze na nové cool vlně tohoto trendu.
No a proč neaplikovat tuto myšlenku všude kde se dá, do běžného života?


Záměrem

Je sdílet užitečné informace.

A možná nějaká ta monetizace prodejem vlastních výrobků nebo přes affiliate.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.